Το αγωνιστικό πρόγραμμα στον 7ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής

Οι αντίπαλοι Σπάρτης, Αστέρα Βλαχιώτη και Πανγυθεατικού

Πέμπτη, 12 Σεπτέμβριος 2019 16:24 | | E-MAIL ΕΚΤΥΠΩΣΗ
Το αγωνιστικό πρόγραμμα στον 7ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής

Η κλήρωση της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2019-2020 πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (11/9), με τις τρείς ομάδες της Λακωνίας (Σπάρτη, Αστέρας Βλαχιώτη, Πανγυθεατικός) να μαθαίνουν το αγωνιστικό πρόγραμμά τους στον 7ο Όμιλο όπου έχουν ενταχθεί.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το διήμερο 21-22 Σεπτεμβρίου με τη διεξαγωγή της 1ης αγωνιστικής.

Πρόγραμμα

1η-14η αγωνιστική
Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΟ Τσιλιβή
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός
Ναύπλιο 2017 – Θύελλα Πατρών
Ένωση Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

2η-15η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Σπάρτη
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβή – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός – Ένωση Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η-16η αγωνιστική
Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
Ένωση Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβή
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η-17η αγωνιστική
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Ένωση Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η-18η αγωνιστική
Σπάρτη – Ναύπλιο 2017
Ένωση Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβή
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η-19η αγωνιστική
Ένωση Ερμιονίδας – Σπάρτη
Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβή -ΑΟ Διαβολιτσίου

7η-20η αγωνιστική
Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός – Ένωση Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέϊκων
ΑΟ Τσιλιβή – ΠΑΟ Βάρδας

8η-21η αγωνιστική
Πανηλειακός – Σπάρτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανγυθεατικός
Ένωση Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Τσιλιβή
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΠΑΟ Βάρδας

9η-22η αγωνιστική
Σπάρτη – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ένωση Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβή – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέϊκων

10η-23η αγωνιστική
Θύελλα Πατρών – Σπάρτη
Πανγυθεατικός – Παναργειακός
Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβή
Ένωση Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η-24η αγωνιστική
Σπάρτη – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβή – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέϊκων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η-25η αγωνιστική
ΑΟ Διαβολιτσίου – Σπάρτη
Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβή
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέϊκων
Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Ένωση Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η-26η αγωνιστική
Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβή
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ένωση Ερμιονίδας


Ενημερωθείτε για όλη την επικαιρότητα της Λακωνίας και όχι μόνο μέσα από τη συνεχή ροή του www.lakonikos.gr. Κάνετε like στη σελίδα και γίνετε μέλος στην ομάδα του lakonikos.gr στο Facebook για να μαθαίνετε τα νέα πρώτοι! Με το κύρος και την αξιοπιστία του "Λακωνικού Τύπου", της μοναδικής ημερήσιας εφημερίδας της Λακωνίας με ιστορία 22 και πλέον ετών

ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ
του Ανδρέα Πετρουλάκη
Το κλίκ της ημέρας
του Ανδρέα Πετρουλάκη
oncologists.gr

Πρόσφατα Νέα